Stäng meny

Ota yhteyttä - Kvarken Ports Umumajan

Teijo Seppelin, Kvarken Ports

Teijo Seppelin, Toimitusjohtaja

Mob. +358 40 559 96 52
teijo.seppelin@kvarkenports.com

Patrick Mattsson

Patrick Mattsson, Paikallisjohtaja

Mob. +46 70 269 01 22
patrick.mattsson@kvarkenports.com

Christer Nederstedt, Kvarken Ports

Christer Nederstedt,
Myynti- ja markkinointipäällikkö

Mob. +46 70 597 82 86
christer.nederstedt@kvarkenports.com

Patrik Rudolfsson, Kvarken Ports

Mathias Karlsson, Digitalisaatiostrategi

Mob. +46 70 288 84 35
mathias.karlsson@kvarkenports.com

Stefan Rehn, Liikennepäällikkö

Tel. +46 90 16 32 91
Mob. +46 70 693 60 44
stefan.rehn@kvarkenports.com

Viktoria Larsson, Kvarken Ports

Viktoria Larsson, Satamainsinööri

Tel. +46 90 16 32 89
Mob. +46 70 617 32 89
viktoria.larsson@kvarkenports.com

Jakob Härdell, Liikenne- ja kuljetuskehittäjä

Mob. +46 70 511 22 78
Mob. +46 70 557 17 77
jakob.hardell@kvarkenports.com

Teijo Seppelin, Kvarken Ports

Jakob Härdell, Liikennesuunnittelija

Mob. +46 70 511 22 78
Mob. +46 70 557 17 77
jakob.hardell@kvarkenports.com

Robert Forsberg, Korjaamopäällikkö

Tel. +46 70 227 89 88

Per Wallström, Kvarken Ports

Tomas Yhrlund, Sähköasentaja


Oscar Nilsson, Nosturinkuljettaja


Patrik Rudolfsson, Kvarken Ports

Mats Nilsson, Nosturinkuljettaja



Per Wallström, Kvarken Ports

Per Wallström, Nosturinkuljettaja


Jan-Olov Wincent, Nosturinkuljettaja


Alexander Olofsson, Nosturinkuljettaja


Michael Wincent, Nosturinkuljettaja


Per Wallström, Kvarken Ports

Erik Edström, Nosturinkuljettaja


Roger Johansson, Nosturinkuljettaja


Jon Nilsson, Nosturinkuljettaja


Andreas Johansson, Nosturinkuljettaja


Umeå Office

Kvarken Ports Ltd
Umeå Hamn
913 32 Holmsund

Vakten Kvarken Ports
Telefon: 090-16 32 85
Vardagar 06.00-18.00

Planeringen Kvarken Ports
Telefon: 070-511 22 78
Vardagar 06.00-15.00 (Lunch 10-11)

Vaasa Office

Kvarken Ports Ltd
Vaskiluodon satamakatu 14
651 70 Vaasa

Telefon / Fax:
+358 (0)400 479 163

Kvarken Ports Logotyp